Залиште заявку, ми зв'яжемося з Вами і відповімо на всі питання.
Конфіденційність фінансової інформації.
Отримати доступ до захищених даних про особи вкладників або історії їхніх рахунків дуже складно. Урядовим службам, а надто інших держав, необхідно довести вчинення клієнтом фінустанов небезпечних кримінальних злочинів. Виняток може бути зроблено для Інтерполу, якщо в мотивованому зверненні цієї організації буде міститися інформація про доведене відмивання грошей. Для порушення конфіденційності в Швейцарії недостатньо звинувачення в несплаті податків. У Швейцарії це не вважається кримінально караною провиною, а лише адміністративним правопорушенням.
Швейцарський парламент закріпив у Конституції країни Положення про банківську таємницю. Банкіри, що порушили правила, можуть не тільки втрапити за грати, але також будуть зобов'язані відшкодувати збитки та сплатити великий штраф. Таємниця вкладу залишається чинною навіть після того, як рахунок клієнта буде закритий. За часом банківська таємниця не обмежена.
Безпосередньо органи слідства зарубіжних країн звернутися до швейцарського банку не можуть. Для отримання запитуваних відомостей їм знадобиться рішення швейцарського суду. Провина, вчинена порушником, має підпадати під дію кримінального законодавства Швейцарії. В іншому випадку у відповідь на свій запит правоохоронці отримають відмову.
Записатися на консультацію
Найнадійніша банківська система в світі.
Високий рівень надійності і стабільності швейцарських банків захищає система регулювання і законодавство країни за сприяння держави. Система роботи банків побудована так, що вони практично не можуть розоритися. Отже клієнти можуть не турбуватися за збереження своїх коштів. Швейцарським банкам довіряють свої вклади найбагатші і найвідоміші люди планети. За даними неофіційної статистики, на рахунках фінансових організацій країни зберігається третина всіх коштів, що знаходяться на офшорних рахунках усього світу. Таким чином, сума вкладів перевищує 2 трлн. доларів.
Записатися на консультацію
Розумний обсяг оподаткування.
На трьох рівнях — федеральному, кантональному, муніципальному - різні податкові ставки.
Середня ставка корпоративного податку на прибуток у Швейцарії в 2021 році становить 24,41%. У тому числі до федерального бюджету надходить близько 8,5%.
Прибутковий податок з приватних осіб на федеральному рівні варіюється від 0 до 11,5% (плюс базовий податок).
Ставка податку на дивіденди — 35%.
ПДВ — 7,7%.
Утримуються податки із заробітної плати фізосіб близько 30%.
Записатися на консультацію
Валютний контроль — це комплекс адміністративних заходів, спрямованих на стримування вивезення і стимулювання повернення валютних коштів в країну.
Отримання ВНП для здійснення підприємницької діяльності зобов'язує заявника інвестувати в бізнес щонайменше 1 000 000 євро.
Для громадян країн, що не входять до ЄС, щорічний мінімальний паушальний податок починається від 250 000 CHF.
Залиште заявку.
Ми зв'яжемося з Вами, підберемо найкращий тарифний план і дамо відповідь на всі питання.